O nas

Sklep internetowy Allzora.pl znany pośród dziesiątków tysięcy użytkowników, a liczba zadowolonych klientów cały czas rośnie. Staramy się dla Twego komfortu i wygody, a naszym celem jest osiągnięcie pozycji najbardziej znanej platformy handlowej w Polsce. Nasze motto - zapewnienie wysokiego poziomu oferowanych usług i produktów. Wśród nich - towary dla rekreacji, ogrodu, odpoczynku i zdrowia, w tym: baseny i wyposażenie, jacuzzi i sauny, meble i akcesoria ogrodowe, a także – wszystko, czego potrzebujesz do domu w dni powszednie i święta: żywność, artykuły gospodarstwa domowego i akcesoria kuchenne, zabawki dla dzieci. Aby korzystanie z serwisu stało się łatwym i przyjemnym, wszystkie przedmioty zamieszczono do odpowiednich grup produktów, a w opisaniu każdego przedmiotu podano informacje techniczną, zalety i wygody użytkowania. W przypadku jak nie odnajdziesz potrzebnej informacji o przedmiocie – zawsze możesz do nas zadzwonić!

NAJNIŻSZE CENY

Szukasz dobrej oferty wysokiego gatunku, a jednocześnie w atrakcyjnej cenie? Oferujemy przedmioty za cenami producentów, stałe rabaty i promocje, dzięki czemu zakupy są jeszcze przyjemniejsze! Wszystkie produkty w cenach z rabatem wyświetlają się na stronie Promocje. Zakupy na Allzora.pl to zawsze najlepszy wybór!

DOSTAWA KRAJOWA - GRATIS!

Do wszystkich przedmiotów z naszego sklepu - dostawa krajowa – GRATIS! Nie musisz zastanawiać się i martwić się o kosztach dostawy, cena podana w sklepie jest ostateczną ceną brutto przedmiotu wraz z transportem! Po zakupie otrzymasz informacje o ewentualnym dniu dostawy (termin dostawy 1-6 dni roboczych), termin dostawy zawsze możemy dopasować pod Twoje potrzeby.

DOSTAWA W UE

Chcesz otrzymać zakupiony przedmiot w innym kraju UE za terenom Polski? Skontaktuj się z nami i dobierzemy odpowiednią opcję dostawy.

FAKTURA VAT

Potrzebujesz faktury VAT na zakupiony przedmiot? Napisz o tym do naszego managera info@allzora.pl.

OTWARTE DLA WSPÓŁPRACY

Jesteś zainteresowany zakupem hurtowym? Skorzystaj z wygodnych warunków współpracy z Allzora.pl. Zapewniamy możliwość wstępnego zamówienia towarów, a także informowania o dostępności towarów, gwarancji, warunków wymiany i zwrotu. Przy zakupach hurtowych otrzymasz jeszcze bardziej atrakcyjne ceny! Współpraca z nami nie tylko rzetelna, a jeszcze opłacalna i zyskowna! Złóż wniosek o współpracę.

TWOJA OPINIA JEST WAŻNA

Staramy się dla naszych Klientów, dlatego bierzemy pod uwagę wszystkie ich życzenia i wymagania. Dosłuchamy się do każdej opinii, aby podnieść poziom obsługiwania i zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym jeszcze bardziej komfortowymi dla Ciebie. W zakładce Pytania i Odpowiedzi otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania powstałe w czasie korzystania ze strony Sklepu.

Czekamy na Twoje opinie i sugestie dotyczące korzystania ze strony Allzora.pl!