Sauna na podczerwień LILY 2

2-3 osobowa sauna na podczerwień Infrared Lily z węglowymi (karbonowymi) podgrzewaczami, światłoterapią, jonizatorem, MP3

Special Price 5 931,00 pln Regular Price 10 787,00 pln
Na stanie
SKU
3SAU0049

Grzejniki węglowe (karbonowe) składają się z cienkich taśm węglowych, które rozgrzewają się w temperaturze 70-170 ° C. Nagrzewają się wolniej, ale mają dłuższą żywotność. Ich produkcja jest droższa, a zatem cena jest wyższa. Jednakże dystrybucja promieni podczerwonych jest bardziej jednorodna i wydajna dla tych grzejników. Żywotność grzejników węglowych wynosi 12 000 godzin pracy. Dlatego podczas normalnej pracy (sauna 3x na tydzień 45 min.) grzejniki węglowe w saunie na podczerwień mogą służyć 90 lat.

Lily 2
Korzyści

Ta sauna na podczerwień została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było zainstalować w dowolnym ogrzewanym pomieszczeniu (sypialnia, łazienka, sala fitness, ogród zimowy). Zaletą sauny na podczerwień Lily jest to, że nie ma potrzeby w specjalnej wentylacji do jej działania. Nie wytwarza pary ani wysokiej temperatury. Wystarczy naturalnej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu.

Wysokiego gatunku materiały i nowoczesny design

Sauna wykonana jest z choiny kanadyjskiej, a do zewnętrznej konstrukcji służą srebrno-szare płyty MDF. Choina kanadyjska nie zawiera żywicy i substancji aromatycznych, a płyty MDF tworzą nowoczesny design. Jest to idealne połączenie sprawdzonych klasyków i nowoczesnego trendu płynnych linii.

Lily 2
Lily 2
Wyposażenie

Bogate wyposażenie obejmuje radio / odtwarzacz MP3 z pilotem i Bluetooth, jonizator i czujnik temperatury. Sauna jest wyposażona w 7 węglowych podgrzewaczy, łącznie z ogrzewaniem podłogowym. Skuteczne rozgrzanie całego ciała gwarantowane. Dla łatwej kontroli sauny służą jeden zewnętrzny i jeden wewnętrzny panele.

Łatwy montaż i instalacja

Montaż i instalacja wynoszą parę godzin dla jednej osoby dorosłej; zainstalować saunę można w domu, w mieszkaniu, na działce – w dowolnym miejscu, gdzie jest gniazdo.

Ekonomiczna

Pobór mocy 1-2 kw.

Zdrowy skutek dla każdego

Nadaje się zarówno dla osób z chorobami sercowo-naczyniowymi, a także dla osób starszych. Zdrowy efekt oczyszczenia organizmu, wywołany poceniem, uzyskuje się już przy temperaturze 40°C.

Efektywne odchudzanie i pielęgnacja skóry

W ciągu 30-minutowej sesji w saunie spalamy 600-900 kalorii. Dla porównania: wioślarstwo – 600 kalorii, pływanie – 300, jogging – 300, jazda na rowerze – 225. Sauna na podczerwień pomaga w leczeniu trądziku i w walce z łuszczycą. Oczyszcza skórę, wygładza i napina ją.

Więcej informacji
Waga (kg) 110
Wymiary 130 x 105 x 195 cm
Material choina kanadyjska
Liczba i rodzaj grzejników 7 karbonowe (węglowe podgrzewacze)
Moc 1,95 kW
Napięcie sieciowe 220 Hz
Długość kabla Od panelu sterowania 2,5 m
Panel sterowania zewnętrzny / wewnętrzny
Oparcie pod plecy Tak
Szkło i drzwi Szkło hartowane
Drzwi Prawe
Grubość szkła 6 mm
Oświetlenie wewnętrzne
Wentyłacja nie
Czujnik temperatury tak
Jonizator tak
Radio / MP3 z pilotem tak
Półka dla napojów tak
Wieszak na ręcznik nie
Wymiary opakowania 45 x 191 x 137 см
Kraj pochodzenia Czechy
Waga opakowania 140 kg
Gwarancja 2 lata
Producent Mountfield
Napisz swoją własną opinię
Sprawdzasz:Sauna na podczerwień LILY 2

Dostawa

Dostawa do 10 dni

Płatność

• przelew

• pobranie

CALL CENTER

+48 796 376 505