Sauna na podczerwień ROWEN

4 osobowa sauna na podczerwień Infrared Rowen z węglowymi (karbonowymi) podgrzewaczami, światłoterapią, jonizatorem, MP3

Special Price 7 675,00 pln Regular Price 13 954,00 pln
Na stanie
SKU
3SAU0048

Grzejniki węglowe (karbonowe) składają się z cienkich taśm węglowych, które rozgrzewają się w temperaturze 70-170 ° C. Nagrzewają się wolniej, ale mają dłuższą żywotność. Ich produkcja jest droższa, a zatem cena jest wyższa. Jednakże dystrybucja promieni podczerwonych jest bardziej jednorodna i wydajna dla tych grzejników. Żywotność grzejników węglowych wynosi 12 000 godzin pracy. Dlatego podczas normalnej pracy (sauna 3x na tydzień 45 min.) grzejniki węglowe w saunie na podczerwień mogą służyć 90 lat.

Rowen
Korzyści

Ta sauna na podczerwień została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było zainstalować w dowolnym ogrzewanym pomieszczeniu (sypialnia, łazienka, sala fitness, ogród zimowy). Zaletą modelu Rowen jest to, że może on służyć miejscem dla odpoczynku całej rodziny lub przyjaciół. Nie ma potrzeby w specjalnej wentylacji do działania sauny. Nie wytwarza pary ani wysokiej temperatury. Wystarczy naturalnej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu.

Wysokiego gatunku materiał i nowoczesny design

Sauna wykonana jest z choiny kanadyjskiej, która jest idealnym materiałem do produkcji saun na podczerwień. Drewno to nie zawiera żywicy i substancji aromatycznych. Bogate wyposażenie obejmuje radio / odtwarzacz MP3 z pilotem, jonizator i czujnik temperatury. Dla łatwej kontroli sauny służą jeden zewnętrzny i jeden wewnętrzny panele.

Rowen
Rowen
Jednorodne ogrzewanie

Nawet na pierwszy rzut oka sauna przyciąga uwagę dużą liczbą grzejników. Ten model jest ogrzewany przez 11 wysokiej jakości grzejników węglowych, które są rozmieszczone po wewnętrznym obwodzie sauny i w podłodze. Ten układ zapewnia równomierne ogrzewanie całego ciała. Sauna podłączana do gniazda 220 V. Długość fali promieniowania podczerwonego wynosi 6-16 mikrometrów, co odpowiada najbardziej rygorystycznym standardom UE.

Łatwy montaż i instalacja

Montaż i instalacja wynoszą parę godzin dla jednej osoby dorosłej; zainstalować saunę można w domu, w mieszkaniu, na działce – w dowolnym miejscu, gdzie jest gniazdo.

Ekonomiczna

Pobór mocy 1-2 kw.

Zdrowy skutek dla każdego

Nadaje się zarówno dla osób z chorobami sercowo-naczyniowymi, a także dla osób starszych. Zdrowy efekt oczyszczenia organizmu, wywołany poceniem, uzyskuje się już przy temperaturze 40°C.

Efektywne odchudzanie i pielęgnacja skóry

W ciągu 30-minutowej sesji w saunie spalamy 600-900 kalorii. Dla porównania: wioślarstwo – 600 kalorii, pływanie – 300, jogging – 300, jazda na rowerze – 225. Sauna na podczerwień pomaga w leczeniu trądziku i w walce z łuszczycą. Oczyszcza skórę, wygładza i napina ją.

Więcej informacji
Waga (kg) 185
Wymiary 175 x 120 x 190 cm
Material choina kanadyjska
Liczba i rodzaj grzejników 11karbonowe (węglowe podgrzewacze)
Moc 2,44 kW
Napięcie sieciowe 220 Hz
Długość kabla Od panelu sterowania 1,5 m
Panel sterowania zewnętrzny / wewnętrzny
Oparcie pod plecy Tak
Szkło i drzwi Szkło hartowane
Drzwi Prawe
Grubość szkła 6 mm
Oświetlenie wewnętrzne
Wentyłacja nie
Czujnik temperatury tak
Jonizator tak
Radio / MP3 z pilotem tak
Półka dla napojów tak
Wieszak na ręcznik nie
Wymiary opakowania 186 x 186 x 20 cм
Kraj pochodzenia Czechy
Waga opakowania 190 kg
Gwarancja 2 lata
Producent Mountfield
Napisz swoją własną opinię
Sprawdzasz:Sauna na podczerwień ROWEN

Dostawa

Dostawa do 10 dni

Płatność

• przelew

• pobranie

CALL CENTER

+48 796 376 505