Sauna na podczerwień TONGA

2 osobowa sauna na podczerwień Infrared Tonga z węglowymi (karbonowymi) podgrzewaczami, anatomiczną ławką, światłoterapią, jonizatorem, MP3
Special Price 6 989,00 pln Regular Price 12 704,00 pln
Na stanie
SKU
3SAU0023

Grzejniki węglowe (karbonowe) składają się z cienkich taśm węglowych, które rozgrzewają się w temperaturze 70-170 ° C. Nagrzewają się wolniej, ale mają dłuższą żywotność. Ich produkcja jest droższa, a zatem cena jest wyższa. Jednakże dystrybucja promieni podczerwonych jest bardziej jednorodna i wydajna dla tych grzejników. Żywotność grzejników węglowych wynosi 12 000 godzin pracy. Dlatego podczas normalnej pracy (sauna 3x na tydzień 45 min.) grzejniki węglowe w saunie na podczerwień mogą służyć 90 lat.

Tonga
Korzyści

Ta sauna na podczerwień została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było zainstalować w dowolnym ogrzewanym pomieszczeniu (sypialnia, łazienka, sala fitness, ogród zimowy). Zaletą sauny na podczerwień Tonga jest to, że nie ma potrzeby w specjalnej wentylacji do jej działania. Nie wytwarza pary ani wysokiej temperatury. Wystarczy naturalnej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu.

Wysokogatunkowe materiały i wyposażenie

Sauna wykonana jest z choiny kanadyjskiej, która jest idealnym materiałem do produkcji saun na podczerwień. Drewno to nie zawiera żywicy i substancji aromatycznych. Bogate wyposażenie obejmuje radio / odtwarzacz MP3 z pilotem, jonizator i czujnik temperatury. Jest to jedyny model w naszej ofercie, wyposażony w ławkę anatomicznego kształtu, która zapewnia maksymalny komfort. Dla łatwej kontroli sauny służą jeden zewnętrzny i jeden wewnętrzny panele.

Tonga
Tonga
Jednorodne ogrzewanie

Sauna przyciąga wygląd dyskretnym designem z wyraźnie przyciemnionym szkłem, ekskluzywnym rysunkiem drewnianych paneli oraz bogatym wyposażeniem wnętrza. Ten model jest ogrzewany przez 6 wysokiej jakości grzejników węglowych, które są rozmieszczone w następujący sposób: 2 na tylnej ścianie, 2 na bocznych ścianach, 1 na przedniej ścianie lawiny i 1 na podłodze. Ten układ zapewnia równomierne ogrzewanie całego ciała. Infrasuna podłączana do gniazda 220 V. Długość fali promieniowania podczerwonego wynosi 6-16 mikrometrów, co najbardziej odpowiada rygorystycznym standardom UE.

Łatwy montaż i instalacja

Montaż i instalacja wynoszą parę godzin dla jednej osoby dorosłej; zainstalować saunę można w domu, w mieszkaniu, na działce – w dowolnym miejscu, gdzie jest gniazdo.

Ekonomiczna

Pobór mocy 1-2 kw.

Zdrowy skutek dla każdego

Nadaje się zarówno dla osób z chorobami sercowo-naczyniowymi, a także dla osób starszych. Zdrowy efekt oczyszczenia organizmu, wywołany poceniem, uzyskuje się już przy temperaturze 40°C.

Efektywne odchudzanie i pielęgnacja skóry

W ciągu 30-minutowej sesji w saunie spalamy 600-900 kalorii. Dla porównania: wioślarstwo – 600 kalorii, pływanie – 300, jogging – 300, jazda na rowerze – 225. Sauna na podczerwień pomaga w leczeniu trądziku i w walce z łuszczycą. Oczyszcza skórę, wygładza i napina ją.

Więcej informacji
Waga (kg) 145
Wymiary 120 x 105 x 194 cm
Material choina kanadyjska
Liczba i rodzaj grzejników 6 karbonowe (węglowe podgrzewacze)
Moc 1,7 kW
Napięcie sieciowe 230/50 V/Hz
Długość kabla Od panelu sterowania 3 m
Panel sterowania zewnętrzny / wewnętrzny
Oparcie pod plecy -
Szkło i drzwi Szkło hartowane
Drzwi Prawe
Grubość szkła 5 mm
Oświetlenie wewnętrzne
Wentyłacja tak
Czujnik temperatury tak
Jonizator tak
Radio / MP3 z pilotem tak
Półka dla napojów nie
Wieszak na ręcznik tak
Wymiary opakowania 124 x 109 x 23 cм
Kraj pochodzenia Czechy
Waga opakowania 145 kg
Gwarancja 2 lata
Producent Mountfield
Napisz swoją własną opinię
Sprawdzasz:Sauna na podczerwień TONGA

Dostawa

Dostawa do 10 dni

Płatność

• przelew

• pobranie

CALL CENTER

+48 796 376 505